AHEA 2015

konferencia

Az Amerikai Magyar Tanárok Egyesülete évente megrendezi konferenciáját a magyar kultúra, történelem, néprajz, irodalom, nyelvészet, szépművészet, zene és más kapcsolódó tudományokból.
40. éves konferenciáját a Babeş-Bolyai Egyetemen, Kolozsvárt tartja meg július 9-11. között,

Határokon átívelő identitások

címmel.
Az előadások nyelve főként angol, de lehetőség van magyar nyelvű előadásokra is. Szeretettel várunk konferenciánkra minden kollegát, érdeklődőt. Akik a fenti témához kapcsolódva a jelzett területek bármelyikéről előadást szeretnének tartani, kérjük, hogy szándékukat itt adják be: http://ahea.net/conferences/2015/submit-paper. Csak elektronikus beadványt veszünk figyelembe.
A határidőt a szervezők meghosszabbították, tehát még lehet jelentkezni. A bejelentkezéshez az AHEA honlapján egy tagságra vonatkozó kérést kell kitölteni, ez a továbbiakban nem jár semmilyen kötelezettséggel. A regisztrációs díjat a helyszínen lejben is ki lehet majd fizetni.