IX. Alkalmazott Nyelvészeti Doktoranduszkonferencia

Az MTA Alkalmazott Nyelvészeti Munkabizottsága és az

MTA Nyelvtudományi Intézete

szeretettel meghívja Önt

a 2015. február 6-án megrendezésre kerülő IX. Alkalmazott Nyelvészeti Doktoranduszkonferenciára.

Az Alkalmazott Nyelvészeti Doktoranduszkonferenciák megrendezésére évente kerül sor. A kilencedik konferencia helyszíne az MTA Nyelvtudományi Intézete (1068 Budapest, Benczúr u. 33.). A konferenciára való jelentkezés határideje 2014. december 5.

Részvételi díj: 9500 Ft az előadók, 1500 Ft a hallgatóság számára. Előadók és résztvevők jelentkezését egyaránt várjuk. A magyar és angol nyelvű jelentkezési lapok itt találhatók meg. A jelentkezések regisztrálásáról két munkanapon belül értesítést küldünk a megadott e-mail címre.

A beküldendő kivonatok formai és tartalmi követelményeire vonatkozó útmutató ezen a webhelyen található. A konferenciával kapcsolatos további részletek szintén a konferencia webhelyén olvashatók, kérdéseiket az alknyelvdok@nytud.mta.hu e-mail címen tudják feltenni.

Üdvözlettel,

Fenyvesi Anna