Új szakkollégium indul a BBTE keretén belül

Pályázati felhívás

A Szakkollégium egy újonnan induló kezdeményezés, melynek célja Babeș-Bolyai Tudományegyetemen tanuló kiváló teljesítményű hallgatóknak bentlakás helyet biztosítson, illetve interdiszciplináris képzést nyújtson a hallgatóknak. A Szakkollégium célja és rendeltetése, hogy a legkiválóbb hallgatók szakmai fejlődésében segítséget nyújtson, hozzásegítse a tagokat korszerű és magas színvonalú elméleti és gyakorlati tudás megszerzéséhez, és egyidejűleg pozitív közösségi élményekkel gazdagítsa tagjainak életét, valamint anyagi és szellemi támogatásban részesítse a hallgatókat.

A jelentkezéshez szükséges iratok/dokumentumok:

1. jelentkezési lap;

2. önéletrajz;

3. kutatási, szakmai és társadalmi tevékenységeknek a következő tanévre vonatkozó terve;

4. a diákigazolvány egyszerű másolata;

5. minden olyan oklevél, igazolás vagy dokumentum egyszerű másolata, melyek a jelentkező tudományos, szakmai vagy az egyetemi közösség érdekében végzett önkéntes tevékenységét bizonyítja;

6. ajánlólevél egy egyetemi oktatótól.

A felvételi eseménynaptára:

·       Jelentkezési dossziék benyújtása: 2013. július 1–9.

·       Interjú: 2013. július 10–12.

·       Eredményhirdetés: 2013. július 17.

·       Óvások benyújtása. 2013. július 18.

·       Végső eredmények hirdetése: 2013. július 19.

További információk