Tavaszi részképzés

előzetes felhívás

Hamarosan várható a részképzős pályázat megjelenése a 2014/2015. tanév tavaszi félévére!

A részképzős miniszteri ösztöndíj pályázat várhatóan 2014. december közepén jelenhet meg, s részben elektronikusan, részben papíron kell majd beadni a szülőföldi irodákban! Kísérjék figyelemmel a KMEI honlapját!

Mivel közeledik a vizsgaidőszak a magyarországi intézményekben, és a karácsonyi és újévi ünnepek körül számolni kell azzal, hogy az ügyintézés szünetel az egyetemeken, javasoljuk a befogadó nyilatkozat beszerzését már most azon hallgatóknak, akik magyarországi részképzést terveznek a 2014/2015 tavaszi félévére.

A letölthető nyilatkozat és további részletek itt.