Phd-konferencia 2014, Szeged

Konferenciafelhívás

A Balassi Intézet Márton Áron Szakkollégiuma PhD-konferenciát szervez határon túli magyar doktoranduszok és doktorjelöltek számára.

A konferencia időpontja és helyszíne: 2014. március 1. (szombat), Szegedi Tudományegyetem, BTK

A résztvevőknek szállást, étkezést biztosítanak, illetve lehetőséget nyújtanak a konferencia élményeinek megvitatására az esti közösségi program keretein belül. Az előadások írott változatát – szakmai lektorálást követően – elektronikus kötetben kívánják megjelentetni.

Szekciók: Irodalomtudomány, Történelem- és politikatudomány, Komplex Természettudományok,  Néprajztudomány, Társadalomtudományok/ Oktatáspolitika,  Szociológiatudomány, illetve Vallás-, Kultúra- és Művelődéstörténet.

A konferencia munkanyelve a magyar nyelv.

Jelentkezési határidő: 2014. február 10.

Letölthető dokumentumok:

Pályázati felhívás