Önkéntesként a XII. RODOSZ Konferencián

ÖNKÉNTESKEDTÉL MÁR? KI AKAROD PRÓBÁLNI MAGAD?

Csatlakozz szervezőcsapatunkhoz, ha:
- még nem mond Neked semmit az, hogy RODOSZ Konferencia
- és mert nyitott, talpraesett, barátságos, aktív és megbízható kolozsvári egyetemi/mesteri hallgató vagy, esetleg némi szervezői- vagy technikusi készséggel is rendelkezel, kíváncsivá tettünk.

MI IS AZ A RODOSZ KONFERENCIA?

Nagy hagyományt maga mögött tudó rendezvény, amely több tucat embert megmozgat úgy szellemileg, mint fizikailag, és amelyre Felvidékről, Kárpátaljáról és Magyarországról is érkeznek diplomások, hogy legfrissebb kutatási eredményeiket bemutassák, a nyelvi jogok témakörétől a ferde csoport algebrák témaköréig, a nemi reprezentációk vizsgálatától az euroszkepticimusig, stb.

A XII. RODOSZ Konferenciára 2011. december 2–4. között kerül sor Kolozsváron.

TE, MINT ÖNKÉNTES:

Szervezőként nemcsak, hogy testközelből tapasztalhatod meg egy nagyszabású rendezvény megvalósításának folyamatát, hanem szakmailag is gyarapodhatsz ismereteidben, kapcsolatokat építhetsz (ki) hasonló érdeklődésű emberekkel.

MIÉRT ÉRI MEG NEKED, HA CSATLAKOZOL?

- intenzív rendezvényszervezési tapasztalat november 6. és december 6. között,
- készségfejlesztő tréningen való ingyenes részvétel,
- szakmai és személyes networking,
- szakmai tudás-szerzés,
- jól mutat a CV-ben az önkéntes tevékenység (erről igazolást állítunk ki, amely által a részképzéses vagy más ösztöndíjpályázat esetén plusz pontokat gyűjthetsz),
- amellett, hogy egy színes, kreativitásra törekvő és fiatal társaságról van szó, a szervezőcsapat javára írható fel, hogy nem csak munkacentrikus, hanem alkalmi találkákat is tart, kreatív esték és egyéb közös időtöltések formájában.

Ha úgy érzed, hogy ott a helyed egy ilyen csapatban, az alábbi linken jelentkezhetsz: http://rodosz.ro/index.php?option=com_chronocontact&chronoformname=Onkentes legkésőbb október 28-ig!

E: