Egyetemi táborok

pályázat

Szeretnél nyáron táborozni? Az ország különböző egyetemeinek diákjaival megismerkedni?

Pályázz az egyetemi diáktáborok helyeire!

Május 22-ig nyújthatod be kérvényedet a kar információs irodájában, hétköznapokon 9–14 óra között.

A pályázatok elbírálásakor a tanulmányi eredményeken kívül figyelembe veszik a különböző kulturális, művészeti, tudományos és sport intézményekben végzett tevékenységeket, események szervezésében vállalt feladatokat, önkéntességet és a szociális helyzetet. A kitöltött kérvényhez csatolj igazolásokat, oklevélmásolatokat, amikkel bizonyítani tudod tevékenységeidet.

A programban résztvevők számára a szállás költségeit és a tábor alatti teljes ellátást a szervezők állják.