Részképzés

előzetes felhívás

A közeljövőre várható a 2016/2017-es tanév őszi szemeszterére a miniszteri ösztöndíjas részképzős pályázat kiírása- teljes szemeszteres részképzésre és részképzős tanulmányútra.

A pályázat meghatározó, egyik legfontosabb melléklete a magyarországi intézménytől kapott egyéni befogadó nyilatkozat, illetve csoportos befogadó nyilatkozat.

Mindkettő letölthető a KMEI honlapjáról:

Javasoljuk az intézménytől minél előbb beszerezni az őszi félévre vonatkozó befogadó nyilatkozatot, illetve előkészíteni, beszerezni a tanulmányokra, egyéb tevékenységre vonatkozó igazolásokat, lehetséges mellékleteket

A részleteket illetően érdeklődni a 0753-094945-ös telefonszámon vagy az office[kukac]kmei[pont]ro e-mailcímen lehet.