Pályázz az ösztöndíjas helyekre!

Debreceni Nyári Egyetem

Örömmel értesültünk, hogy a Debreceni Nyári Egyetem idén is meghirdeti a nyári kurzusokra szóló ösztöndíj-programjait, amelynek fő támogatói az intézmény partnerei. Az ösztöndíj tartalmazza az oktatási, szállás és étkezési költségeket.

Jelentkezési határidő: 2016. május 22.

1. A partneri ösztöndíjak diákoknak szólnak. Részletek a felhívásban.

2. 1-1 oktatói–kutatói ösztöndíjat hirdetnek olyan külföldi személyek részére, akik a hungarológia, a magyar nyelv és kultúra szakterületén egyetemi oktatóként vagy kutatóként tevékenykednek.
Az ösztöndíjak idén megszervezett valamely kéthetes Nyári Magyar Nyelv- és Kultúrakurzus vagy a „Modern Hungary” című, angol munkanyelvű tematikus kurzusán való részvételt teszi lehetővé 1-1 nyertes számára.  Részletek a felhívásban.

A jelentkezési lap letölthető ide kattintva.