Pályázati kiírás alap- és mesterképzéses hallgatók számára

Bálványos Intézet

A kolozsvári Bálványos Intézet pályázatot hirdet egyetemi alap- és mesterképzéses hallgatók számára azzal a céllal, hogy a pályázók kipróbálják az interjúkészítés fortélyait, valamint a járványügyi helyzet miatt kialakult online oktatással kapcsolatos érdekes történeteket gyűjtsenek össze.

Pályázhat minden olyan román állampolgárságú alap- és mesterképzéses egyetemi hallgató, aki a 2020/2021-es tanévben hallgatói jogviszonnyal rendelkezik Románia valamely felsőoktatási intézményében.

A pályázatot elektronikus úton lehet benyújtani. A szükséges anyagok csatolva küldendők el az balvanyosinstitute@gmail.com címre.

A pályázat leadási határideje: 2021. április 18., 23:59.

Letölthető dokumentumok: