Őszi pályázati kiírás Erasmus ösztöndíjra

a 2018/2019-es tanév tavaszi félévére

Megérkezett az Erasmus őszi kari kiírása is, amely a tanév második félévre szól. A másod- és harmadéves doktorisok, az első- és másodéves mesterisek és a másod- és harmadéves alapképzéses hallgatók jelentkezhetnek rá. A kari információs irodába beadandó iratcsomó, a jelölt legutóbbi évben elért tanulmányi átlaga és az interjún szerzett minősítés dönt a győztesekről.

A pályázatok leadási határideje: 2018. október 17., 14:00 óra.
A jelentkezőket kari szintű bizottság hallgatja meg október 18--19-én. A magyar tagozatról jelentkező hallgatók magyar nyelven interjúzhatnak.

A pályázati iratcsomó összetétele:

- személyes adatlap;

- nyilatkozat;

- önéletrajz (Curriculum Vitae);

- motivációs levél (tanulmányi és/vagy kutatási terv);

- a titkárság által kiállított bizonylat az utolós lezárt félév tanulmányi átlagát illetően;

- nyelvvizsga-bizonylat (amennyiben esedékes);

További részletek a szabályzatban olvashatók: http://cci.ubbcluj.ro/erasmus/erasmus.php.

Kérdésekkel a tanszék Erasmus ösztöndíjakért felelős oktatóhoz lehet fordulni.

A Magyar és Általános Nyelvészeti Tanszék a következő intézményekben kínál fel mobilitási lehetőséget:

• Szegedi Egyetem (Szeged);
  • Zágrábi Egyetem (Horvátország);