Beiratkozás a februári záróvizsgára

Összefoglaljuk a lépéseket, határidőket, időpontokat a 2021 februárjában záróvizsgázó hallgatók számára. A 2021. februári záróvizsga a 2020 februárjában jóváhagyott szabályzat és a 2020 áprilisában született szabályzatkiegészítés szerint zajlik.

1. A szakdolgozat intézeti benyújtása

·       határidő: 2021. január 23.;

·       e-mail cím: mtanszek@gmail.com;

·       beadandó: a szakdolgozat végső változata digitális formában, pdf-dokumentumban.

FONTOS!

A szakdolgozathoz (nyomtatott és elektronikus formában is) hozzátartozik a BORÍTÓ, illetve a román és a magyar nyelvű CÍMLAPOK. A borító nem tartalmazza a dolgozat címét. Amennyiben eligazításra van szükségetek, keressétek a tagozati ügyintézőt az mtanszek@gmail.com címen.

Az irányítónak szánt végső példányt illetően a hallgatók felelőssége a tanárral való egyeztetés.

2. A záróvizsgára való beiratkozás

·       határidő: 2021. január 29.;

·       beiratkozás módja: az iratcsomót szkennelt formában kell elküldeni a szak titkárának;

·       a szükséges iratok listája.

3. Az online szóbeli vizsga

·       2021. február 2.

·       tételminták és tematika.

4. A szakdolgozat védése:

·       2021. február 4.

·       formai követelmények.

5. A képzés adminisztratív lezárása:

·       a diákjogviszony a záróvizsga-bizonylatok átvételekor szűnik meg;

·       a bizonylatok várhatóan február 15-e után készülnek el;

·       a bizonylatok teszik lehetővé a mesteri képzésre való beiratkozást;

·       átvételekor a hallgatónak bizonyítania kell, hogy nincs tartozása az egyetem, illetve partnerintézményei felé. Az ehhez szükséges információk a titkárságra érkeznek be, hiányosság esetében onnan küldenek értesítést a hallgatóknak.

További információk a magiszteri záróvizsgáról