Az Unikornis csapata új társakat vár!

Az Unikornis csapata új társakat vár.  Nem tudod, mi ez? Nézd meg itt: http://hunlang.lett.ubbcluj.ro/hu/unikornis
Jelentkezni egy saját feladat ötletével lehet. Mivel minden versenyfeladat közös gondolkodás és sokszoros újraírás nyomán nyeri el a végső formáját, nincs olyan elvárásunk, hogy rögtön bevethető, kész feladattal jelentkezzetek, de a minimum elvárás egy feladatötlet és annak a szakirodalomnak a listája, amit konkrétan ahhoz a kérdéshez olvastál, ill. azok a nyelvi adatok/jelenségek összegereblyélve, amik a feladat szempontjából relevánsak. A legjobb feladatötletek beküldőivel személyesen is elbeszélgetünk. A beszélgetés várható időpontja dec. 7., 18 óra.
⏰ Beküldési határidő: 2022. december 4. (unikornis2014@gmail.com).
Ha korábbi feladatmintákat szeretnél látni, a fenti linken a 2014-2018 közötti évszámokra kattintva megnézheted az 1. és 2. internetes forduló feladatait.

Ha kérdéseid vannak, írj az unikornis2014@gmail.com-ra!