Anyanyelvünk évszázadai 7.

konferenciafelhívás

Az ELTE Magyar Nyelvtörténeti, Szociolingvisztikai, Dialektológiai Tanszéke, valamint a tanszék Benkő Loránd Nyelvtörténeti Hallgatói Műhelye idén 7. alkalommal szervezi meg az Anyanyelvünk évszázadai hallgatói konferenciát. A konferenciára BA-s, MA-s és osztatlan tanárképzésben résztvevő hallgatókat várják.

A konferencia online, a Skype felületén szinkrón formában kerül megrendezésre. Jelentkezni egyéni vagy csoportos kutatással lehetséges, illetve jól sikerült szemináriumi dolgozatokat is várnak, amelyeket az adott tantárgy oktatója bemutatásra javasol. Az előadásokról írt tanulmányok – lektorálás után – megjelenhetnek a következő konferenciakötetben.

A konferencia időpontja és helye: 2021. június 18, Skype.

A jelentkezési lap elküldésének határideje: 2021. május 23.

A jelentkezési lap a következő linken érhető el:

A részletek a felhívásban olvashatók.